مقالات

بهترین انواع کولر گازی پرتابل

بهترین انواع کولر گازی پرتابل

کولرگازی یکی از مهم ترین وسایل سرمایشی و گرمایشی است که طرفداران زیادی دارد. اگر شما می‌خواهید به جای کل خانه فقط بخشی از محیط را خنک کنید. انتخاب کولرگازی پرتابل بهترین گزینه است. استفاده از کولرگازی پرتابل مزایای متعددی دارد، این امکان وجود دارد که کولر را از محیطی به محیط دیگر انتقال دهید و استفاده کنیدو همین امر این کولر ها را برای کرایه وسایل سرمایشی بسیار پر کاربرد کرده است . این مدل کولرگازی انواع مختلفی دارد از همین رو ما در گروه تشریفات تهرانی بر آن شدیم تا مقاله ای را در این خصوص برای شما عزیزان گرد آوری کنیم اگر می‌خواهید اطلاعاتی درباره بهترین انواع کولرگازی پرتابل کسب کنید تا پایان با ما همراه باشید.

کولر گازی پرتابل

کولرهای گازی معمولی از دو یا چند یونیت به صورت مجزا تشکیل شده‌اند. اما در کولرگازی پرتابل به این صورت نیست و تمام قطعات آن  به صورت یکپارچه است. در این مدل کولرگازی دیگر نیاز به نصب هر بخش به صورت جدا نیست.با توجه به یکپارچه بودن این کولر گازی، می‌توانید کولر را به راحتی جا به جا کنید و نیاز نیست آن را به دیوار یا سقف نصب کنید. در زیر این کولرها چرخ‌های کوچکی وجود دارد که می‌توانید به راحتی آن را به محیط‌های مختلف انتقال دهید.

کولر گازی پرتابل انواع مختلفی دارد و در مدل‌ها و اندازه‌های متفاوتی تولید می‌شوند. شما می‌توانید بهترین مدل را متناسب با متراژ خانه یا محل کار و میزان نیاز خود به سرمایش و گرمایش انتخاب کنید. شما می‌توانید از کولرهای گازی پرتابل کوچک برای اتاق خواب و از کولرگازی پرتابل بزرگ‌تر برای محیط‌هایی با متراژ بیشتراستفاده کنید.

برنامه‌ریزی جشن تولد
بیشتر بخوانید

انواع کولر گازی پرتابل

کولرهای گازی پرتابل دارای دو نوع است که افراد با توجه به نیاز خود یکی از آن‌ها را انتخاب و خریداری می‌کنند. دو نوع مختلف کولر گازی پرتابل عبارت است از:

  • کولر گازي پرتابل تک لوله
  • کولر گازي پرتابل دو لوله

کولر گازی پرتابل تک لوله

کولر گازی پرتابل تک لوله فقط یک لوله برای خروج هوای گرم دارد. البته هوای کنداسور وارد اتاق می‌شود و باعث می‌شود هوای گرم کنداسور کمی ‌از سرمایش فضا را کاهش دهد.

کولر گازی پرتابل دو لوله

کولر گازی پرتابل دو لوله، دارای دو لوله است که از طریق یکی از لوله‌ها، هوایی که مورد نیاز کنداسور است، وارد کولر می‌شود و از لوله دیگر هوای گرم خارج می‌شود. استفاده از این مدل کولر گازی بازدهی بیشتری نسبت به کولر تک لوله دارد.

بهترین کولر گازی پرتابل

همانطور که می‌دانید انواع مختلفی از کولر گازی با برند و مدل‌های مختلف در بازار موجود است اما برای کرایه کولر گازی مناسب که افراد مطابق با بودجه، نیاز و محیطی که کولر گازی می‌خواهد، مورد استفاده قرار گیرد یکی از بهترین انواع کولر گازی پرتابل را انتخاب می‌کنند. بهترین انواع کولر گازی پرتابل عبارت است از:

بهترین کولر گازی پرتابل

کولر گازی قابل‌حمل Whynter 14,000 BTU

​کولر گازیWhynter 14,000 BTU  یکی از بهترین انواع کولر گازی پرتابلاست. این کولر گازی بسیار کم مصرف است و این قابلیت را دارد که هوای مرطوب را به هوای خشک و خنک تبدیل کند. این کولر گازی قابل‌حمل، این توانایی را دارد که حتی بزرگ‌ترین اتاق‌ها را خنک کند. این دستگاه، همچنین تکنولوژی خشک کردن خودکار را دارد و رطوبت را به هوای خنک تبدیل می‌کند. اگر  شما اتاق‌هایی با متراژ بالا دارید که دوست دارید خنک شود، انتخاب این دستگاه یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما است.​

کولر گازی پرتابل SPT 14,000 BTU

یکی دیگر از بهترین انواع کولر گازی پرتابل کولر گازیSPT WA-1420E 14,000 BT است. این کولر گازی بسیار قوی است و می‌تواند یک اتاق بزرگ را خنک کند؛ به همین دلیل طرفداران بسیاری دارد. این محصول به طور سریع هوای گرم را به هوای خنک تبدیل می‌کند. بنابراین نیاز نیست که شما ساعت‌ها منتظر باشید، تا هوای محیط خنک شود. این محصول به عنوان یکی از بهترین نوع کولر گازی پرتابل است.

علت رسوب گیری کولر آبی چیست؟
بیشتر بخوانید

کولر گازی پرتابل ال جی  LG 14,000 BTU

کولر گازی مدل ال جی 14000 BTU برای خنک کردن موثر تا 500 فوت مربع طراحی و تولید شده ‌است. در صورتی که دستگاه نیاز به تعویض کامل تهویه مطبوع، به نیمه‌مرطوب کننده نداشته باشد تا 3.1 پینت رطوبت در ساعت از هوا برداشته می‌شود. ​این دستگاه کارش را با تمرکز روی اتاق‌های بزرگ‌ شروع می‌کند و تا زمانی که اتاق خنک نشوند، متوقف نمی‌شود؛ بنابراین بهتر است آن را در اتاق‌های کوچک استفاده نکنید. این دستگاه یک طرح مینیمالیستی دارد و به عنوان یکی از بهترین انواع کولر گازی پرتابل است.

بهترین مدل کولر گازی پرتابل

کولر گازی پرتابلHoneywell MN 12,000 BTU

این نوع از محصولات ‌هانی ول می‌تواند در هر دقیقه، 163 فوت‌مکعب هوا را جابجا کند و این توانایی را دارد در هر 24 ساعت تا 79 پینت آب را از هوا خارج کند. این دستگاه بسیار بی‌سر صدا و آرام است به همین دلیل طرفداران زیادی دارد؛ در واقع این کولر گازی، یک اتاق بزرگ را بدون تلاش زیاد و سریع خنک می‌کند. عملکرد این کولر به نحوی است که یکی از بهترین انواع کولر گازی پرتابل محسوب می‌شود و بسیار عالی است.

سخن پایانی

کولر گازی پرتابل یک کولر گازی است که از آن برای خنک کردن استفاده می‌شود. این کولرها قابل حمل هستند و به دیوار یا سقف نصب نمی‌شوند. بسیاری از مدل‌ها این کولر چرخ‌هایی دارند که عمل جا به جایی کولر گازی به سایر اتاق‌ها را برای شما آسان می‌کند. کولر گازی‌های پرتابل درانواع  مدل‌ها و سایزهای مختلفی تولید می‌شوند و شما باید متناسب با بودجه، نیاز و متراژ مورد نظر یکی از بهترین انواع کولر گازی پرتابل را انتخاب و خریداری کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *