تجهیزات مجالس

تجهیزات مجالس

تجهیزات مراسم یک
فهرست عناوین نمایش عنوان ها

استند نئون happy birthday

کرایه تجهیزات مراسم در تهران​

 امروزه اجاره تجهیزات لازم برای برگزاری مراسم مختلف بسیار گسترده شده است. دلیل آن می‌تواند برگزاری مراسم مختلفی از جمله مراسم عقد، عروسی، جشن تولد، مراسم ختم،  جشن‌های مختلف سازمان‌ها و شرکت‌ها، همایش‌ها و نمایشگاه‌ها باشد. در برگزاری مراسم مختلف،  اغلب افراد و سازمان‌ها ترجیح می‌دهند از خدمات مجموعه‌هایی که در ارتباط با اجاره تجهیزات مراسم در تهران فعالیت دارند استفاده نمایند. اجاره نمودن تجهیزات مراسم مزایای بسیاری دارد مثلا یکی از آنها صرفه جویی در هزینه هاست. با ما همراه باشید تا در مورد اجاره تجهیزات اطلاعات کافی را به دست آورید.  

ظروف کرایه نقش مهمی در آسان تر کردن پذیرایی میزبان از مهمانان دارد و احترام و توجه شما به مهمانان را نشان می دهد. استفاده از ظروف یک دست در هنگام پذیرایی، میزبانی از مهمانان با تعداد بالا و عدم نیاز به استفاده و آسیب رساندن به ظروف شخصی از مزیت های ظروف کرایه می باشد.

کرایه ظروف پذیرایی و خدمات مجالس تهرانی با بهره گیری از تجربه طولانی مدت در کرایه ظروف پذیرایی، اجاره ی میز و صندلی، اجاره ی سیستم های صوتی، اجاره تجهیزات نورپردازی و لوازم سرمایش و گرمایش آماده ی ارائه ی مشاوره رایگان جهت کرایه ی بهترین گزینه ها متناسب با بودجه و نوع مراسم به مشتریان می باشد.

اجاره انواع میز و صندلی ، ظروف پذیرایی و وسایل سرمایشی و گرمایشی

تشریفات تهرانی اراعه دهنده به روز ترین و با کیفیت ترین وسایل مورد نیاز برای برگزاری انواع مراسم های شما میباشد ، شما میتوانید در هر منطقه ای تهران که هستند وسایل پذیرایی و مجالس خود را کرایه کنید و به بهترین نحو مجالس خود را برگزار کنید  

اجاره میز و صندلی

مزایای اجاره تجهیزات مراسم​

 • در دسترس بودن تجهیزات به اندازه کافی

با توجه به  مراسم مختلفی که برگزار می‌شود افراد و سازمان‌ها می‌توانند از امکان اجاره تجهیزات مراسم  برای مدت مشخصی بهره‌مند شوند. همچنین با توجه به تعداد افراد شرکت کننده در مراسم،  تجهیزات به اندازه کافی در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت و نگرانی از بابت  ناکافی بودن تجهیزات نخواهند داشت.

 • عدم استفاده از تجهیزات شخصی

استفاده از وسایل شخصی ممکن است باعث آسیب دیدن آن‌ها گردد.  ولی در صورت آسیب دیدن تجهیزات اجاره‌ای،  می‌توان خسارت اندکی با توجه به ارزش تجهیزات  پرداخت نمود.

 • هماهنگ بودن تجهیزات

  در صورت اجاره تجهیزات مراسم  امکان هماهنگ بودن این تجهیزات با یکدیگر از لحاظ رنگ، اندازه و غیره وجود خواهد داشت.

 • تنوع در رنگ و کیفیت تجهیزات

  افراد و سازمان‌ها با اجاره تجهیزات مراسم می‌توانند تنوع و کیفیت قابل قبولی را در برگزاری مراسم خود با استفاده از این تجهیزات ایجاد کنند.

 • اقتصادی بودن

   اگر افراد و سازمان‌ها بخواهند تجهیزات برگزاری مراسم خود را خریداری نمایند باید هزینه زیادی را پرداخت کنند. در صورتی که با اجاره تجهیزات مراسم می‌توانند  مراسم خود را با پرداخت هزینه کمتر و کیفیت قابل قبول برگزار کنند.

 • اتلاف وقت و انرژی

  در صورتی که افراد و سازمان‌ها جهت برگزاری مراسم خود از امکان اجاره تجهیزات مراسم  استفاده کنند به نحو قابل ملاحظه‌ای در وقت و انرژی صرفه‌جویی خواهند کرد.برای برگزاری مراسم مختلف، افراد و سازمان‌ها می‌توانند انواع تجهیزات را با  اجاره تجهیزات مراسم تهیه  کنند. با توجه به نوع مراسم،  تجهیزات مختلفی مورد نیاز است که می‌توان به بعضی از آن‌ها در زیر اشاره کرد:

شرایط و نکات مربوط به اجاره میز کوئین
بیشتر بخوانید

اجاره لوازم انواع مراسمات مختلف

برگزاری یک مراسم کامل به عوامل زیادی نیاز دارد که در کنار یکدیگر قرار گرفته و شب بدون نقصی را بسازند. تجهیزات و وسایلی که در طول میهمانی خود استفاده می‌کنید نقش مهمی در برگزاری مراسم شما دارند. برخی از تجهیزات مجالس ضروری و برخی دیگر کاملاً سلیقه‌ای هستند. اما تجهیزاتی که برای مراسم شما نیاز هستند، کدامند و این وسایل را چگونه می‌توانیم تهیه کنیم؟

اگرچه هر مراسمی منحصربه‌فرد بوده و تجهیزات خاص خود را دارد، اما انواع خاصی از وسایل و تجهیزات وجود دارند که برای اغلب مجالس مورد استفاده قرار می‌گیرد که قصد داریم به معرفی آن‌ها بپردازیم.

اما بر کسی پوشیده نیست که پرداختن به تمامی جزییات کاری بسیار هزینه بر است، بدین منظور ما در گروه تشریفات تهرانی بر آن شدیم تا با اجاره لوازم عروسی به تحقق بخشیدن رویا ی شما کمک کنیم .

 این وسایل شامل موارد زیر می باشد که در ادامه توضیحاتی در مورد هریک به شما خواهیم داد 

 • ظروف پذیرایی : ظروف پذیرایی از نیازهای اولیه برگزاری مراسم مختلف می‌باشد که می‌توان این ظروف را  با توجه به نوع مراسم در رنگ‌ها و مدل‌های مختلف اجاره کرد.
 • میز و صندلی : اغلب مراسم‌ها نیاز به میز و صندلی دارند. افراد و سازمان‌ها می‌توانند این تجهیزات را برای برگزاری مراسم خود در مدل‌ها، رنگ‌ها و اندازه های مختلف اجاره نمایند.
 • وسایل سرمایشی : جهت برگزاری مراسم در مواقعی که نیاز به وسایل سرمایشی باشد می‌توان این وسایل را در مدل‌ها و ظرفیت‌های مختلف اجاره کرد که از جمله می‌توان به اجاره کولر آبی، اجاره پنکه و غیره  اشاره کرد.
 • وسایل گرمایشی : جهت برگزاری مراسم در مواقعی که نیاز به وسایل گرمایشی باشد می‌توان این وسایل را در مدل‌ها و  ظرفیت‌های مختلف اجاره کرد که از جمله می‌توان به اجاره بخاری، اجاره هیتر و غیره اشاره کرد.
 • تجهیزات صوتی و تصویری : تجهیزات صوتی و تصویری  میتواند نقش اساسی در کیفیت برگزاری مراسم داشته باشد انواع مختلف آن‌ها از جمله بلندگو، میکروفون، میکسر، ویدیو و پروژکتور و غیره را میتوان اجاره کرد.   
 • چادر: بعضی مواقع مراسم در فضای باز برگزار می‌شود. به همین دلیل افراد و سازمان‌ها  نیاز به اجاره چادر پیدا می‌کنند.
 • اسپیس : در برگزاری نمایشگا‌ه‌‌ها و همایش‌ها  فضای محیط غرفه‌ها و محل برگزاری جلسات از اهمیت   ویژه‌ای برخوردار است. اجاره اسپیس در  طرح‌ها و مدل‌های مختلف می‌تواند بهترین راهکار برای برگزاری این مراسم باشد.
 • فرش : افراد و سازمان‌ها  می‌توانند برای برگزاری مراسم  خود  با اجاره فرش در اندازه و مدل‌های مختلف نیاز خود را برطرف کنند.
 • برق و کابل‌های آن : برق و کابل‌های آن یکی از موارد تجهیزات مجالس که ضروری هم می‌باشد تأمین برق فضا است. خصوصاً برای زمانی که مجلس شما در فضا باز برگزار می‌شود.
 • جلوه‌های نوری : شما برای دلپذیرتر کردن فضا و اینکه میهمانان ببینند چه خبر است به نور و روشنایی نیاز دارید. می‌توانید از رنگ‌های مختلف استفاده کنید تا جلوه‌های بهتری به فضا ببخشید. نور بخش مهمی از یک مراسم است که بهتر است برای تنظیم آن حتماً از یک متخصص کمک بگیرید.
 • تزئینات : باتوجه به مراسمی که دارید می‌توانید از گل‌آرایی، بادکنک، شمع، گلدان و دیگر تجهیزات این مدلی استفاده کنید تا علاوه‌بر دلچسب‌تر کردن فضا، فیلم و عکس‌های یادگاری خود را نیز بهتر و دیدنی‌تر کنید.

اجاره انواع میز و صندلی ، ظروف پذیرایی و وسایل سرمایشی و گرمایشی

تشریفات تهرانی اراعه دهنده به روز ترین و با کیفیت ترین وسایل مورد نیاز برای برگزاری انواع مراسم های شما میباشد ، شما میتوانید در هر منطقه ای تهران که هستند وسایل پذیرایی و مجالس خود را کرایه کنید و به بهترین نحو مجالس خود را برگزار کنید  

اجاره میز و صندلی

کرایه لوازم نور پردازی :

از اهمیت نور پردازی مناسب برای مراسم ها همین بس که نور پردازی مناسب می تواند بدترین مراسم ها را از یک فاجعه تمام عیار نجات دهد و به منظور ارتقا مراسم ها و شکوهمند تر کردن آن ها استفاده از نور پردازی توصیه می شود همچنین شما می توانید با استفاده از نور پردازی هیجان مراسم خود را دو چندان کنید و جلوه ای به یاد ماندنی از جشن خود در ذهن مهمانانتان بگذارید  که در زیر به چند نمونه از آن ها اشاره کرده ایم

 • فلاشر : فلاشر جزو جدایی ناپذیر از لوازم نور پردازی می باشند که دارای دو نوع فلاشر لامپی و فلاشر ال ای دی می باشند که در جشن ها ، مراکز خرید و کاربرد های تبلیغاتی دارند .
 • پرده ال ای دی : پرده هایی از جنس مخمل می باشند که با تعداد زیادی ال ای دی تزیین شده اند که با توجه به قیمت مناسبی که دارند آن هارا جزو محبوب ترین تزیینات نور پردازی کرده است .
 •  تلویزیون شهری : تلوزیون های بسیار بزرگ هستند که از آن ها در معابر شهر ، میدان ها و سالن های مجالس استفاده می شوند که کمک بسیار شایانی در برگذاری مراسم های شما می کنند .
 • لیزر : لیزر ها از قدیمی ترین لوازم نور پردازی هستنند که در تمامی مجالس مورد استفاده قرار گرفته اند که امروزه به صورت فول کالر مورد استفاده قرار می گیرند .
 • رقص نور : گوی کریستالی ، مانند توپ فوتبال می باشد که با هاله های نور متفاوت ، رقص کنان جلوه های زیبایی را در نور پردازی پدید می اورد ، که میتوان آن را با ریتم موسیقی تنظیم کرد .
 • بلک لایت : بلک لایت دستگاهی بسیار جذاب است که این روز ها از آن بسیار استفاده می شود . کاربرد این دستگاه این گونه است که باعث می شود تمامی اجسام و لباس ها در تاریکی بدرخشند و رنگ آن ها را بسیار متفاوت از رنگ های طبیعی آن و بسیار درخشان تر ببینید .
 • مه ساز : با استفاده از این دستگاه می توانید رقص نور را زیبا تر کرده و در نتیجه جلوه بهتری به جشن خود بدهید .
 • و…
چرا گل آرایی در مجالس اهمیت دارد؟
بیشتر بخوانید

اجاره لوازم صوتی :

یکی از اولیه ترین و حتی مهم ترین لوازم مراسم ها سیستم صوتی می باشد که با استفاده از آن ها اجرا های زنده و مراسم ها برگذار می شوند و با انتخاب سیستم صوتی مناسب مراسم ها پر تحرک تر و بسیار با شکوه تر برگذار می شوند و موجب می شود که مراسم شما تا سال ها به یاد همگان بماند . این لوازم شامل موارد زیر می باشد

 • انواع میکروفن : دو نوع میکروفن با سیم و بدون سیم برای دسته میکروفن وجود دارد .
 • بلند گو (اعم از سقفی و غیره ) : با استفاده از بلندگو ها کمک به پخش صدای بهتر می کنید که با توجه به نیاز شما انواع متفاوتی دارند .
 • آمپلی فایر : امپلی فایر ها دستگاه هایی هستند که با کمک آن ها کیفیت صدای خروجی را افزایش می دهیم .
 • اکو : در بحث اکوستیک اکو به معناب بازتاب و لرخورد صدا با تاخیر می باشد که استافده مناسب از آن به برگذاری بهتر مراسم شما کمک می کنند .
 • باند : با پیشرفت تکونولوژی این روز ها باند هایی تولید می شوند که علاوه بر پخش صدا همانند آمپلی فایر ها کمک شایانی به کیفیت صدا نیز می کنند .
 • میکسر : وظیف اصلی میکسر ترکیب و پردازش صدا می باشد که از آن در برنامه های ضبط آهنگ و یا اجرا در مراسم ها استفاده می شود.

و موارد دیگر

اجاره تجهیزات عکاسی :

اجاره انواع میز و صندلی ، ظروف پذیرایی و وسایل سرمایشی و گرمایشی

تشریفات تهرانی اراعه دهنده به روز ترین و با کیفیت ترین وسایل مورد نیاز برای برگزاری انواع مراسم های شما میباشد ، شما میتوانید در هر منطقه ای تهران که هستند وسایل پذیرایی و مجالس خود را کرایه کنید و به بهترین نحو مجالس خود را برگزار کنید  

اجاره میز و صندلی

به طور قطع عکس و فیلم یادآور لحظات شیرین و تلخی است که در گذشته اتفاق افتاده است. اجاره  تجهیزات مربوط به دوربین و فیلمبرداری از الزامات مهمی است که می‌تواند یادآور لحظات  گذشته ‌باشد. همچنین داشتن تیم متخصص و حرفه ای برای عکاسی و تدوین آنها میتواند خواسته هایتان را به راحتی برطرف نماید. 

آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که دیگر چرا خبری از نقاشی های با شکوه گذشته مانند تابلوی شام آخر نیست ؟ پاسخ مشخص است با گذر زمان و پیشرفت علم و اختراع وسایل عکاسی و فیلم برداری دیگر احتیاج به نقاشی ها نیست و به راحتی می توان تمامی لحظات زیبای خود را در غالب عکس و فیلم برای یک عمر ثبت کرد و بعد از گذر سال ها برگشت به عقب و خاطرات زیبای خود را به راحتی دوباره تصویر سازی کنید و حس و حال خوب خود را بازسازی کنید

به همین منظور می توان گفت لوازم عکاسی و فیلم برداری از مهم ترین وسایل هر گونه مراسمی هستند اما با توجه به هزینه های فراوان این وسایل را بهتر است که کرایه کنید .

27 دیدگاه در “تجهیزات مجالس

 1. هانا گفت:

  سلام برای درخواست کرایه میز چه ساعتی باید تماس بگیرم؟

  1. yousefi گفت:

   سلام دوست عزیز تمام وقت در خمت شما هستیم برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های 02188146066 – 02188435281 تماس حاصل نمایید.

 2. سهیل گفت:

  فقط برای مجالس عروسی و تولد دارید یا برای مراسم عزاداری هم اجاره میدید؟

  1. yousefi گفت:

   سلام دوست عزیز برای انواع مجالس مختلف مانند عروسی ، تولد ، نامزدی ، عقد ، ختم و انواع عزاداری ها مجموعه تشریفات تهرانی خدمات اراعه می دهد

 3. کاظم گفت:

  بیشترین تعدادی که میتونید از صندلی های شیواری اجاره بدید چقدره؟

  1. yousefi گفت:

   سلام دوست عزیز برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های 02188146066 – 02188435281 تماس حاصل نمایید.

 4. نادر گفت:

  برای تجهیزات صوتی خدمات نصب هم خودتون انجام میدید؟

  1. yousefi گفت:

   سلام دوست عزیز برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های 02188146066 – 02188435281 تماس حاصل نمایید.

 5. طاهر گفت:

  روز های تعطیل هم خدمات دارید؟

  1. yousefi گفت:

   سلام دوست عزیز همه روزه در خدمت هستیم

 6. علی گفت:

  صندلی شیواری طلایی دارید؟

  1. yousefi گفت:

   سلام دوست عزیز ، برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های 02188146066 – 02188435281 تماس حاصل نمایید.

 7. بهرام میری گفت:

  برای غرفه های نمایشگاهی چادر دارید ؟

 8. علی باهر گفت:

  سلام خدمات برگزاری مجالس هم انجام میدید؟

 9. ستار محرمی گفت:

  سلام ممنون از خدماتتون مراسم ما با کرایه میز و صندلی از شما عالی برگزار شد

  1. yousefi گفت:

   سلام دوست عزیز ممنون از ثبت نظرتون

  2. yousefi گفت:

   سلام. ممنون توجه و پیامتون

 10. امین عابدینی گفت:

  سلام وقتتون بخیر شما ویدیو و پروژکتور با کیفیت هم برای اجاره دارید ؟

  1. yousefi گفت:

   سلام دوست عزیز بله انواع ویدیو و پروژکنور را میتوانید در قسمت کرایه تجهیزات صوتی مشاهده کنید

 11. نوشاد کاظمی گفت:

  سلام ما یک کنفرانس 200 نفره داریم میخواستم بدونم میز و صندلی با کیفیت چه چیز هایی دارید

  1. yousefi گفت:

   سلام دوست عزیز شما میتونید در قسمت کرایه میز و صندلی تمامی انواع میز و صندلی ها مناسب کنفرانس ها را مشاهده کنید

  2. yousefi گفت:

   سلام. تشریفات تهرانی انواع خدمات مجلس را از جمله کنفرانس رو انجام میدهد. برای اطلاع دقیق و مشاوره با این شماره تماس بگیرید. 09121008932 _ 02188435281

 12. سهراب احتشامی گفت:

  میخواستم در مورد تنوع در رنگ پرده ال ای دی اجاره ای بیشتر بدونم

  1. yousefi گفت:

   سلام دوست عزیز پرده های ال ای دی در بیش از 5 رنگ مختلف توسط تشریفات تهرانی اراعه میشود

 13. سهیل معراجی گفت:

  سلام من میخوام فرش اجاره کنم میخواستم بدونم رنگ فرش ها ست هم باهم با هرکدوم یه مدله ؟

  1. yousefi گفت:

   سلام دوست عزیز امکان هماهنگ بودن تجهیزات مجالس با یکدیگر از لحاظ رنگ، اندازه و غیره وجود خواهد داشت.

 14. بازتاب: صادق غلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *