مقالات

۵ ایده جالب برای ورود عروس و داماد

5 ایده ورود عروس داماد

ورود عروس و داماد به تالار، یکی از مراسم های مهم در مراسم عروسی است که به عنوان اولین قدم برای شروع مراسم عروسی تلقی می‌شود. این لحظه معمولاً با ورود عروس و داماد به تالار، همراه با موسیقی و شادی، آغاز می‌شود. این لحظه برای عروس و داماد نشان‌دهنده شروع یک زندگی جدید و مهم است و معمولاً با خوشحالی و شادی توسط دوستان و خانواده تحت توجه قرار می‌گیرد.

ایده های جالب برای ورود عروس و داماد

شب عروسی یکی از مهم‌ترین زمان های زندگی هر عروس و دامادی می‌باشد که با برگزاری مراسم آن زندگی مشترک شروع می‌شود. این شب برای هر شخصی بسیار حساس و هیجان انگیز است به این علت عروس و داماد سعی می‌کنند روش‌های جالبی را هنگام ورود برای شیرین شدن مراسم انتخاب کنند. در مراسم چون مهمان‌های زیادی حضور می‌یابند در مقابل همه ایده‌ای رویایی بسیار جلب توجه و جذاب خواهد بود.

عروس و داماد با توجه به علاقه و سلیقه‌‌ی خود روش خاصی را اجرا می‌کنند. در این مورد ایده‌های بسیار جالب و متنوعی وجود دارند که شما نیز می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. در ادامه این مقاله از خدمات مجالس و تشریفات تهرانی با ۵ ایده‌ی عالی برای ورود عروس و داماد آشنا خواهید شد.

ورود با رقص و موسیقی زنده

ورود با رقص جذاب و حرفه‌ای و حرکات ریتمیک بسیار رایج است و بیشتر عروس و دامادها با این روش به تالار و یا مراسم عروسی وارد می‌شوند. در این روش عروس و داماد با توجه به استعداد و مهارت خود حرکات یا رقص حرفه‌ای انجام می‌دهند. موسیقی که انتخاب می‌شود باید با نوع رقص و حرکات ریتمیک متناسب باشد. موسیقی‌‌های احساسی و شاد برای این نوع رقص مناسب هستند.

برخی افراد به جای آهنگ باند به موسیقی زنده و دف نوازی علاقه‌ی زیادی دارند. اجرای این موسیقی در درب ورودی تالار حال و هوای خاصی به مراسم می‌بخشد. همچنین نوازندگان با پوشیدن لباس‌های خاص و هم نوازی لحظه‌‌های به یاد ماندنی را در ذهن افراد ایجاد می‌کنند و مراسم را شاد و خاص‌تر جلوه می‌دهند. شما می‌توانید با توجه به علاقه‌ی خود خوانندگان معروف و خوش صدا را برای مراسم انتخاب کنید. همچنین شما میتوانید جهت اجاره باند و تجهیزات صوتی از طریق همین سایت نیز اقدام نمایید.

کولر مناسب آب‌ و هوای شرجی
بیشتر بخوانید

ورود از بین دو ساقدوش

ایده‌ی ورود عروس و داماد از بین دو ساقدوش برای مراسم عروسی سابقه‌‌ی دیرینه دارد. این افراد از بین نزدیک‌ترین فامیل انتخاب می‌شوند و لباس‌های شیک و جذابی می‌پوشند. در بیشتر رسم‌ها و فرهنگ‌های مناطق مختلف کشور سن ساقدوش‌ها باید کمتر از عروس و داماد باشد. این روش برای اکثریت افراد ایده‌ی جذاب و خاصی می‌باشد. ساقدوش‌ها هر کدام در یک طرف عروس و داماد قرار می‌گیرند و همچنین هنگام حرکت آن‌ها گل پرتاب می‌کنند.

در ادامه ساقدوش‌ها تا جایگاه عروس و داماد را همراهی می‌کنند و اجازه دارند در کنار عروس و داماد با آن‌ها حرکات رقص انجام دهند. این روش نوعی اتحاد بین فامیل‌های دو طرف ایجاد می‌کند. چون یک ساقدوش از فامیل‌های داماد و دیگری فامیل عروس می‌باشد. ایده‌ی ساقدوش روابط  خانواده‌های عروس و داماد را به یکدیگر نزدیک‌تر کرده و احساس خوبی را در افراد ایجاد می‌کند.

ورود عروس داماد به تالار

انواع ظروف کرایه و اجاره استند و بک گراند از تشربفات تهرانی

ورود عروس و داماد از بین روبان‌ها

روبان‌های رنگی بسیار جذاب و زیبا می‌باشند و صحنه‌ای رویایی را هنگام ورود عروس و داماد ایجاد می‌کنند. روبان‌ها در رنگ‌های متنوع در دو طرف محل ورود عروس و داماد نصب می‌شوند و منظره‌ی زیبایی را به وجود می‌آورند. برای جلوه نهایی بهتر است روبان‌های بلندی را از ارتفاع مناسب آویزان کنید. اندازه‌ی آن‌ها باید یکسان باشد تا صحنه‌ علاوه بر زیبایی مرتب و شیک دیده شود.

روبان‌ها‌ با حرکات خود توجه مهمان‌ها را به خود جذب می‌کنند و زیبایی خاصی به مراسم می‌بخشند. در این ایده می‌توان موسیقی آرامی را به حرکات روبان‌ها اضافه کرد تا صدای آن احساس شگفت انگیزی را در مهمان‌ها ایجاد کند.

گلریزان ورودی توسط مهمان‌ها

گلریزان ورودی عروس و داماد توسط فامیل‌های نزدیک انجام می‌گیرد. مهمان‌ها قبل از ورود عروس و داماد با شوق و هیجان منتظر لحظه‌ی خاصی می‌شوند تا انواع گل‌های طبیعی و مصنوعی را به آرامی روی آن‌ها بریزند. برای این روش معمولاً از گل قرمز و سایر گل‌های خوشرنگ استفاده می‌کنند.

کارت عروسی
بیشتر بخوانید

مهمان‌ها در دو طرف ورودی قرار می‌گیرند و با گلریزان خود منظره‌ی جذابی را ایجاد می‌کنند. این ایده شادی و احساس خوبی را در دل افراد به وجود می‌آورد. همچنین نشان از روابط نزدیک و خوب فامیل‌های عروس و داماد است که در کنار هم فعالیت مشترکی را انجام می‌دهند.

ایده ورود عروس و داماد

جهت اجاره میز و صندلی ، اجاره بخاری و اجاره بخاری قارچی با ما در ارتباط باشید.

ورود از دلان دارای نور

ورود عروس و داماد از دالان دارای نور‌های متنوع و رنگی صحنه‌‌ی دل انگیز و جذابی را ایجاد می‌کند. در این روش نور‌های رنگی زیادی در سقف و دیوار دالان‌ نصب می‌شوند و تنها عروس و داماد بدون مهمان‌ها در مسیر قدم می‌زنند. نور‌ها با دالان جذاب صحنه‌ای به یاد ماندنی را در ذهن حاضرین مجسم می‌سازند.

عروس و داماد پس از طی مسیر در بین مهمان‌ها حاضر می‌شوند و سپس به جایگاه اصلی می‌‌روند. این منظره خوشبختی بیشتر عروس و داماد را در کنار هم نشان می‌دهد. همچنین احساس خوب و آرام‌بخشی را در دل آن‌ها ایجاد می‌کند.

کلام آخر

ورود عروس و داماد به تالار یکی از لحظات مهم و جذاب در مراسم عروسی است و می‌توان آن را به شکل‌های مختلف و خلاقانه اجرا کرد. در مقاله بالا چند مورد را باهم بررسی کردیم. بسته به سلیقه، فضای مراسم، فصل و سبک عروسی، می‌توانید یک روش مناسب برای ورود عروس و داماد به تالار را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *