اجاره کولر

تا حالا برای شما پیش‌آمده بخواهید برای مدت کوتاهی مثلا وقتی اقدام به برگزاری یک مراسم عروسی و یا کنفرانس به خصوص در فصول گرم سال میکنید به یک کولر نیاز داشته باشید ولی هزینه‌ی مناسب برای خرید آن را نداشته و یا از لحاظ مالی برای شما مقرون و بصرفه نیست که برای این مدت کوتاه هزینه خرید این وسایل را کنید . امروزه راهی هست که به شما این امکان میدهد تا مدتی که به کولر و بخاری احتیاج داریم از این وسایل استفاده نماییم بعد از مدتی که احتیاج مان برطرف شود میتوان آن را به صاحب خود برگردانیم و در عوض مبلغی به‌عنوان اجاره به صاحب کولر و بخاری بپردازیم.

امروزه در بیشتر نقاط کشور و به خصوص در اکثر نقاط شهر تهران فروشگاه ها و یا مکان هایی مانند تشریفات تهرانی وجود دارد که کولر و دیگر وسایل سرمایشی را به‌صورت اجاره‌ای در اختیار افراد قرار می دهند بنابراین میتوانید کولر مورد نیاز و متناسب با مراسم خود را  را از این مکان ها تهیه کنید

خوشبختانه با ظهور تکنولوژی های نوین در حوزه تجهیزات سرمایشی اجاره کولر نیز از تنوع بسیار بالایی برخوردار شده است و بشما اینامکان را میدهد تا با در نظر گرفتن موارد بسیاری کولر مناسب مراسم خود را انتخاب کنید .

معرفی انواع کولر ها :

 • اجاره کولر گازی ایستاده
 • اجاره کولر آبی ایستاده
 • اجاره کولر گازی پرتابل
 • اجاره کولر آبی چرخدار

این کولر ها هر کدام مزایا و کارکردهای خودشان را دارند که اولین و شاید مهمترین و پر کاربرترین اجاره کولر اجاره کولر گازی ایستاده میباشد.

انواع کولر

اجاره کولر گازی ایستاده

کولر گازی ایستاده شامل دو دستگاه است که یکی از دستگاه ها کندانسور کولر و دیگری پنل کولر گازی است. کندانسور کولر که لازم است در فضای بیرون از سالن قرار بگیرد وظیفه دارد هوای گرم را از پنل بگیرد و هوای خنک را به دستگاه پنل کولر گازی تزریق  کند توجه داشته باشید در صورت بسته بودن محیط کندانسور گرم شده و موجب از کار افتادن اجاره کولر خواهد شد. دستگاه پنل توسط شیلنگ به کندانسور کولر وصل می شود.

اگر فضای مراسمات شما در متراژ بالایی باشد ما به شما اجاره کولر گازی ایستاده را پیشنهاد میکنیم این نوع کولر گازی هم صرفه اقتصادی دارد و هم صرفه جویی مکانی خواهد داشت . با اجاره دستگاه کولر گازی ایستاده می توان فضای بالای 200 متر را خنک کرد .

کولر گازی ایستاده ، خود در دو حالت  کولر گازی تک فاز و کولر گازی سه فاز صورت می گیرد. وتنها تفاوت انها قدرت بیشتر کولر گازی سه فاز میباشد بنابراین مناسب برای فضا با متراژ بیشتر میباشد به این شرط که برق سه فاز اجاره کولر گازی ایستاده تامین گردد

کولر گازی ایستاده
کولر گازی ایستاده

 

ویژگی های کولر گازی ایستاده

 • سیستم یون میکروپلاسما که قابلیت زدودن ویروس ها و باکتری های موجود در هوا را دارد
 • فیلتر PURE که در کولر گازی باعث می شود تا گرد و غبار موجود در هوا به شکل قابل توجهی فیلتر شده و باد خروجی از کولر (اجاره کولر گازی)کاملا پاک باشد.
 • با قابلیت سیستم تأخیر شروع به کار می توانید آن را تنظیم نمایید تا کولر در زمان خاصی روشن شده و شروع به کار نماید.
 • چراغ هشدار تمیز کردن فیلتر: زمانی که فیلتر کولر نیاز به تمیز کردن داشته باشد، شما را آگاه می سازد.
 • سیستم حالت آرام :(quiet mode) جهت حداکثر کاهش صدای کولر به کار می رود.

اجاره کولر پرتابل

اجاره کولر پرتابل به دلیل حجم کوچک تر نسبت به اجاره کولر های گازی ایستاده برای فضاهای کوچکتر بسیار مناسب است . این مزیت هم از نظر هزینه ها و هم از نظر اشغال فضا کاملا بارز است .

اجاره کولر گازی پرتابل برای فضای های کوچک در حد 20 متر پیشنهاد می گردد.

اجاره کولر پرتابل به خروجی و یا همان دودکش نیاز دارد به دلیل اینکه گرمای ایجاد شده توسط اجاره کولر پرتابل باید توسط لوله دود کش از فضا خارج شود و در غیر این صورت تولید گرما خواهد.

اجاره کولر گازی پرتابل برای غرفه های نمایشگاهی که بصورت پوشیده می باشند پیشنهاد خوبی میباشد.

پنکه پارس خزر

اجاره کولر آبی

این نوع از کولر ابی کاملا با انواعی که ما به صورت ثابت در پشت بام استفاده میکنیم متفاوت است کولر آبی هماننده کولر گازی در ابعاد و سایزهای مختلف صورت می گیرد که تفاوت آنها بیشتر در قدرت موتور این نوع دستگاه ها یا همان اجاره کور آبی است.

اجاره کولر های آبی در مقایسه با اجاره کولر های گازی از استقبال بسیار پایینی برخوردار هستند

کولر آبی با قدرت های متفاوت وجود دارند از 4000 کولر آبی هست تا 12000 قدرت .

کولر پرتابل آبی نمونه دیگری از کولر آبی میباشد که کارکرد آن دقیقا شبیه به کولر آبی پشت بامی میباشد فقط تنها تفاوت بین ها  از نظر ظاهری و قدرتی میباشد

اجاره کولر

مزایای استفاده از کولر گازی

مطمئنا کولرهای گازی نسبت به کولرهای آبی مزیت های بی شماری دارند، و تنها عیب آن این است که یک کولر گازی می‌تواند پنج برابر یک کولر آبی برق مصرف نماید.

در این بخش تنها به برخی مزایای استفاده از کولر گازی در انواع محیط های نمایشگاهی و سالن ها اشاره می کنیم:

 • تعادل رطوبت و دما

در محیط های نمایشگاهی یا سالن های برگزاری مجالس و سوله ها تامین هوای مطبوع نقش مهمی در آسایش میهمانان وبهتر برگزاری شدن جالس خواهد داشت، هوای مطبوع دو فاکتور مهم دارد:

 1. تعادل دما
 2. میزان رطوبت

کولرهای گازی بهترین وسیله برای تامین تعادل این دو فاکتور مهم هستند.

با اجاره کولرهای گازی ، خنکی مطبوعی در محیط ایجاد می شود که در تابستان های گرم بهترین راهکار برای ایجاد سرمایش در محیط محسوب می شود.

 • تامین کیفیت هوای مطلوب

از جمله دیگر مزایای استفاده از کولرهای گازی در محیط های نمایشگاهی یا سالن های برگزاری مراسم، همایش ها و … تامین کیفیت هوای محیط است، کولرهای گازی به واسطه فیلترهایی که دارند باعث می شوند که کیفیت هوا مطلوب بوده و برای افرادی که دچار ناراحتی های ریوی هستند مشکلی ایجاد نشود.

 • امکان مدیریت دما

میدیریت دمای سالن یکی از ویژگی های مهم کولر های گازی میباشد که کولرهای گازی این امکان را برای شما فراهم می سازد در صورتی که احساس می کنید گرمای هوا زیادی است می توانید دما را در اندازه های پایین تری ثابت کنید و در صورت نیاز دما را افزایش دهید، این کار در استفاده از کولرهای آبی امکان پذیر نخواهد بود.

 • کاهش حشرات

ایجاد مزاحمت توسط حشرات موذی  همواره یکی از مشکلات افراد در فصول گرم سال میباشد اما وقتی دمای هوا و رطوبت از تعادل برخوردار باشد، زمینه برای حضور پشه ها کاهش می یابد، بنابراین کولر گازی بهترین گزینه برای استفاده در محیط هایی که در مجاورت باغ، جنگل، فضای باز قرار میگیرند، میباشد .

وسایل سرمایشی

مراحل اجاره کولر به چه صورات است ؟

اگر می‌خواهید برای جشن‌ها و مجالس خود کولر اجاره کنید، حتما چند روز قبل با این مجموعه‌ها تماس بگیرید و نوع کولرتان را مشخص کنید و سپس با دادن آدرس و تاریخ و زمان دقیق منتظر برپایی جشن در بهترین کیفیت ممکن باشید.

سپس با در نظر گرفتن مکان مناسب برای قرار گیری کولر در آنجا به تسریع روند کار کمک کنید . البته حواستان باشد که در حین برگزاری جشن آسیبی را به لوازم اجاره‌ای وارد نکنید. چراکه نه تنها جشنتان خراب خواهد شد، بلکه متحمل پرداخت هزینه‌های بالاتر خواهید شد و این امر می‌تواند به کلی ذهن شما را در طول جشن درگیر کند.

از کجا میتوانیم اقدام به اجاره وسایل سرمایشی کنیم ؟

بعد از بررسی تمامی موارد مهم، نوبت به سوال اصلی می‌رسد که از کجا می‌توانیم نسبت به اجاره لوازمی همچون کولر اقدام کنید. امروزه برگزارکنندگان مراسم در همین زمینه مشغول به فعالیت هستند. تشریفات مجالس تهرانی یکی از بهترین پیشنهاداتی به شمار می‌رود که شما می‌توانید از آن استقبال نمایید.

این مجموعه می‌تواند انواع مختلفی از کولرها را در بالاترین کیفیت ارائه دهد و فضای مجلس شما را کاملا مطلوب کند. به همین علت هیچ نیازی نیست تا نگرانی‌ای در این باره داشته باشید. اگر هنوز دو به شک هستید و نمی‌دانید چه کاری باید انجام دهید، کافی است با این مجموعه تماس بگیرید و از مشاوره‌های رایگان نهایت بهره و استفاده را ببرید.

اجاره کولر در تهران

مراکز اجاره کولر در تهران همگی دارای استانداردهای لازم برای وسایل گازسوز هستند بنابراین برای اجاره کولر میتوانید به نزدیکترین آن مراجعه کنید تشریفات تهرانی واقع در تهران خیابان شریعتی ، خیابان پلیس پلاک ۳  در خدمت شما برای اجاره انواع کولر ها میباشد در تمامی نقاط تهران مییاشد .

مدت زمان اجاره کولر و بخاری در تهران:

شما میتوانید بسته به زمان نیاز خود کولر های گازی را اجاره کنید که این مدت زمان ها میتواند کوتاه مدت که برای یک تا چند روز است ، بلند مدت که برای بیش از چند ماه است و حتی توافقی در هنگام اجاره کولر ها به صورت حضوری توافق میشود

این ویژگی تشریفات تهرانی به شما این امکان را میدهد تا بتوانید در طیف گسترده از از خدمات فعالیت کند .   

سخن آخر

در این مطلب به بررسی اجاره کولر پرداخته شد. سیستم‌های سرمایشی را نمی‌توان از مراسمات و مکان‌های برگزاری جشن‌ها دور کرد. به همین علت اگر می‌خواهید در روزهای گرم جشن شما در بهترین صورت خود برگزار شود، اجاره این لوازم را فراموش نکنید.

همچنین برای اجاره و حمل‌ونقل و نصب حتما از مراکز تشریفات و برگزارکننده استفاده کنید. چراکه این مراکز توانسته‌اند تجربه‌های زیادی را در این راستا به دست بیاورند. تشریفات تهرانی می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند.

6 دیدگاه در “اجاره کولر

 1. حمید اکبری گفت:

  سلام وقت بخیر
  شما خودتون تا قیمت 1میلیون کدوم کولرو پیشنهاد میدین؟

  1. adm.agh گفت:

   سلام دوست عزیز
   ما این سه محصول:کولر آبی چرخ دار، کولر آبی ایستاده، کولر گازی پرتابل تا 1 میلیون تومن به شما ئیشنهاد میدیم و شما میتوانید با مطالعه ویژگی هریک انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید. اگر بازهم نیاز به مشکلی داشتید میتوانید با شماره های 02188146066و02188435281 تماس بگیرید

 2. morteza گفت:

  سلام
  کولر گازی ایستاده برای برگذاری مجلس در منزل مناسبه؟

  1. adm.agh گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای مراسمات پر جمعیت و متراژ بالا مناسبه پرتاب باد خوبی داره(15متر) و میتوان فضای بالای 200 متر را خنک کرد برای اجاره این محصول با شماره های 09121008932 و02188146066 تماس حاصل نمایید

 3. محمد گفت:

  اجاره کولر ابی به چه صورته و قیمتش؟

  1. adm.agh گفت:

   سلام دوست عزیز
   چند روز قبل از مراسم برای موجودی نوع کولر درخواستی با مجموعه تشریفات تهرانی با شماره های 09121008932و 02188146066تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *