اگر در فکر تشریفات تولد و برگزاری جشن تولد برای یکی از عزیزانتان هستید و قصد دارید او را سوپرایز کنید و یا اینکه میخواهید برای خودتان یک جشن تولد با شکوه ترتیب بدهید احتمالا چگونگی تامین لوازم مورد نیاز و وسایل جشن تولد یکی از اولین سوالاتی است  که در ابتدای کار برای شما ایجاد شده است. در نظر داشته باشید که یک برنامه ریزی درست باعث میشود که در فرآیند برگزاری جشن تولد دچار سردرگمی و یا هزینه های ناگهانی نشوید و بدون خستگی لذت بیشتری از جشن ببرید.  در ادامه به نکاتی میپزدازیم که با رعایت آن هیجان و شادی بیشتری را با خود همراه میکنید و یک خاطره ی ماندگار در ذهن خود و عزیزانتان ثبت میکنید.

جشن تولد ایرانی

وسایل مورد نیاز برای برگزاری جشن تولد

به طور کلی برای تهیه و یا کرایه وسایل جشن تولد باید سن و جنسیت شخص را در نظر داشته باشید. دقت کنید که جشن تولد برای همسر، جشن تولد مادر و یا جشن تولد کودک هرکدام  نیازمند تم و طراحی متفاوتی میباشند. تم های زیادی برای جشن تولد دخترانه، پسرانه ، زنانه و مردانه جود دارند که شما میتوانید با تم را متناسب با علاقه ی فرد انتخاب کیند و هم چنین از طرح  تم را روی کیک جشن تولد چاپ کنید. مجموعه های ارائه دهنده ی خدمات و تشریفات مجالس میز، بک گراند و استند های استوانه ای مخصوص تولد را اجاره میدهند که از در دکور جایگاه تاثیر بسیار زیادی دارند.

فینگر فود ها به عنوان غذا و خوراکی جشن تولد گزینه ی مناسبی هستند و کاپ کیک ها و کندی باکس ها جذابیت جشن تولد را افزایش میدهند. اگر مهمانی خود را با تعداد زیاد برگزار میکنید برای راحتی آن ها حتما به سیستم سرمایش و گرمایش محیط خود توجه ویژه ای داشته باشید.عکس جشن تولد را فراموش نکیند! عکسبرداری و فیلم بردای حرفه ای جشن تولد شاد شما را برای همیشه ماندگار میکند. با نورپردازی درست فضا کیفت عکس های جشن تولد خود را تضمین کنید. در این مورد میتوانید از کارشناسان مجموعه ی تشریفات و خدمات مجالس تهرانی مشاوره ی رایگان دریافت کنید و با ارسال عکس از فضای برگزاری تولد وسایل نورپردازی، سرمایشی و گرمایشی را پیشنهاد میدهیم.

 تزیینات و بادکنک آرایی جشن تولد

فرقی نمیکند که جشن تولد کودک باشد یا جشن تولد بزگسال، بادکنک آرایی از زیبا ترین تزینات یک جشن تولد خاص محسوب میشوند که هیجان را در هر سن و سالی ایجاد میکنند. بادکنک ها انواع و سایز های مختلفی دارند که بسته به تم و شخصی که برای او تولد میگیرید انتخاب میشوند. معمولا برای جشن تولد دخترانه از ترکیب بادکنک های صورتی و سفید، برای جشن تولد پسرانه از ترکیب بادکنک های آبی و سفید و برای جشن تولد مردانه از بادکنک های طلایی و مشکی برای بادکنک آرایی استفاده میشود. گل آرایی همراه همیشگی بادکنک آرایی است. گل جشن تولد اگر متناسب با طرح بادکنک ها انتخاب و آرایش شوند زیبایی فضای شما را چندین برابر میکند.

خدمات تولد
جشن تولد

ایده برای برگزاری جشن تولد

هیجان در یک جشن تولد ایرانی اهمیت ویژه ای برای برگزار کنندگان دارد. طراحی یک ایده برای برگزاری جشن تولد تاثیر زیادی در افزایش هیجان مهمانان دارد. انتخاب یک تم خاص برای لباس جشن تولد، یک برنامه ی از پیش تعیین شده برای سوپرایز و یا یک دیزاین خاص میتواند یکی از این ایده ها برای تجربه ی یک جشن تولد جدید باشد. اگر دفکر سوپرایز کردن هستید این را بدانید که همه سوپرایز شدن را دوست ندارند پس قبل از برنامه ریزی برای سوپرایز روحیات فرد مورد نظر را در نظر بگیرید.