اجاره وسایل

ظروف کرایه نقش مهمی در آسان تر کردن پذیرایی میزبان از مهمانان دارد و احترام و توجه شما به مهمانان را نشان می دهد. استفاده از ظروف یک دست در هنگام پذیرایی، میزبانی از مهمانان با تعداد بالا و عدم نیاز به استفاده و آسیب رساندن به ظروف شخصی از مزیت های ظروف کرایه می باشد.

ظروف کرایه و خدمات مجالس تهرانی با بهره گیری از تجربه طولانی مدت در کرایه ظروف پذیرایی، اجاره ی میز و صندلی، اجاره ی سیستم های صوتی، اجاره تجهیزات نورپردازی و لوازم سرمایش و گرمایش آماده ی ارائه ی مشاوره رایگان جهت کرایه ی بهترین گزینه ها متناسب با بودجه و نوع مراسم به مشتریان می باشد.

کرایه وسایل موجود در تشریفات تهرانی

ظروف پذیرایی

ظروف اجاره

میز و صندلی

اجاره میز و صندلی

تجهیزات صوتی و تصویری

سیستم صوتی مجالس

کرایه سرمایش و گرمایش

سستم سرمایشی و گرمایشی

فرش و چادر

اجاره چادر مجالس

اسپیس و جایگاه

گل آرایی مراسم نامزدی

کرایه وسایل مجالس تولد و عروسی در تهران 

مجموعه ی تهرانی با توجه به سلیقه ی مشتریان خدمات کرایه ظروف مجالس عروسی و تولد در تهران را ارئه می دهد. شما می توانید جهت کرایه ظروف لوکس مناسب پذیرایی جشن تولد و عقد و عروسی با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید و ضمن دریافت مشاوره ی رایگان بهترین ظروف را با قیمت مناسب اجاره نمایید. 

سرویس های این مجموعه تمامی مناطق شهر تهران را پوشش داده و مشتریانِ :  شریعتی، سهرودی، عباس آباد، اقدسیه، زعفرانیه، فرمانیه، نیاوران، پاسداران، فردوس غرب، صادقیه، شهرک غرب، ونک ، هفت تیر، نارمک، شرق و جنوب تهران می توانند سفارشات خود را در محل دریافت نمایند. 

پرسنل مجموعه ی تهرانی خدمات جابه جایی در تحویل و برگشت ظروف را در صورت درخواست مشتریان به عهده می گیرند. 

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مجرب مجموعه تهرانی     0218814606602188435281