اجاره انواع وسایل گرمایشی
چادر - آلاچیق - بخاری - اسپیس
ارائه دهنده انواع تشریفات و خدمات مجالس
عقد و عروسی - ختم - کنفرانس ها
Previous
Next

تشریفات و خدمات مجالس

فرقی نمی کند که برای برگزاری تشریفات عقد و عروسی خود را آماده می کنید و یا می خواهید یک مهمانی کوچک بگیرید، میزبانی از مهمانان با تشریفات و خدمات مجالسی که شایسته و درخور آن ها باشد بیانگر میزان علاقه و اهمیتی است که شما برای مهمان های خود قائل هستید.

مجموعه ی تهرانی با در نظر گرفتن بودجه ی شما و با بهره گیری از دانش و تجربه،  متناسب ترین و بهترین تشریفات و خدمات مجالس را به شما پیشنهاد میدهد.

چرا تشریفات و خدمات مجالس تهرانی را انتخاب کنیم ؟

مجموعه ی ما با بهره گیری از یک قرن تجربه در ارائه ی تشریفات و خدمات مجالس و با کمک نیرو های آموزش دیده و متخصص، بهترین گزینه ها را برای داشتن یک مراسم به یاد ماندنی به شما پیشنهاد میدهد. 

هدف اصلی ما پیاده سازی ایده های شما در یک قالب حرفه ای و مطابق  استاندارد های طراحی روز است.

 

انواع صندلی

انواع ظروف پذیرایی

انواع میز

خدمات عقد و عروسی تهرانی

بدون شک برگزاری مراسم عروسی یکی از خوشایند ترین و هم چنین مهم ترین اتفاق در زندگی هر فرد می باشد. اجرای درست و اصولی تشریفات و خدمات مجالس عقد و عروسی علاوه بر کاستن هزینه های ناگهانی و اضافی، نقش مهمی در نشان دادن جایگاه اجتماعی عروس و داماد در میان دوستان و آشنایان دارد.

از جمله وظایف مجموعه های ارائه دهنده ی تشریفات و خدمات مجالس برای مجالس عقد و عروسی شامل راهنمایی در انتخاب مکان اجرای تشریفات از جمله انتخاب تشریفات باغ، اجاره ی تالار، اجاره ی ویلا و سایر مکان های باز و بسته می باشد..

مجموعه ی تشریفات و خدمات مجالس تهرانی این افتخار را دارد که در این رویداد خوشایند مجری ومشاور شما باشد و در برگزاری مراسم شما را همراهی کند. مجموعه ی ما سابقه ی طولانی در برگزاری تشریفات و خدمات مجالس عروسی در تهران، شیراز، کرج، قم، مشهد و سایر شهر های ایران دارد و یکی از شناخته شده ترین مجموعه های ارائه دهنده ی تشریفات در ایران می باشد.

برگزارکننده جشن های تولد

برای اینکه یک جشن تولد به یاد ماندنی برای خودتان برگزار کنید و یا اگر می خواهید یکی از عزیزانتان را سوپرایز کنید و برای او جشن تولد بگیرید، نیاز دارید که خدمات گل آرایی، تم و دیزاین را متناسب با محل برگزاری جشن پیاده سازی کنید.

برای اینکه در این فرآیند دچار سردرگمی نشوید و برنامه ریزی مشخصی داشته باشید می توانید تشریفات تولد و خدمات گل آرایی را به مجموعه های ارائه دهنده ی تشریفات و خدمات مجالس بسپارید.

تشریفات تولد از جمله خدماتی است که مجموعه تهرانی با در نظر گرفتن بودجه ی شما، سن و سال شخص و هم چنین محیط برگزاری جشن، بهترین و لوکس ترین تشریفات تولد شامل تزئینات، تم ها و خدمات گل آرایی را به همراه برنامه ای مشخص به شما پیشنهاد میدهد تا جشن تولدی خاطره انگیز را برای شما و عزیزانتان رقم بزند.

تشریفات مجالس

همکاری در برگزاری تشریفات برای شرکت ها، موسسات، سازمان ها و نهاد ها از دیگر تشریفات و خدمات مجالس تهرانی می باشد. شعبه ی اصلی این مجموعه به علت واقع شدن در منطقه ی  هفت تهران و در موقعیت مکانی بسیاری از شرکت های بزرگ ایران، تجارب زیادی در ارائه ی تشریفات و خدمات اداری دارد.

به سلیقه و درخواست شما تشریفات اداری میتواند به صورت کلاسیک ( ارائه ی ظروف و تم به سبک کلاسیک) یا مدرن ( ارائه ظروف و تم به سبک مدرن) صورت پذیرد. لوکس بودن تشریفات اداری از دیگر فاکتور هایی است که برگزار کنندگان توجه زیادی به آن دارند. تشریفات تهرانی با مشاوره و ارائه خمات اداری این فرآیند را برای شما تسهیل کرده و شما را از شروع تا اتمام مراسم همراهی میکند.

ارائه تشریفات و خدمات ترحیم

برای داشتن یک مراسم ختم در خور شخص فوت شده، نیاز به انجام خدمات مختلفی در این زمینه  است. ما این خدمات را در تشریفات تهرانی با کمترین هزینه در اختیارتان قرار می دهیم تا شما بتوانید با خیالی آسوده یک مراسم ترحیم برای عزیزانتان برگزار نمایید.

خدمات مجموعه تشریفات تهرانی شامل : ظروف کرایه ، کرایه صندلی ، اجاره حجله ، سفارش گل آرایی ، تاج گل و… می باشد.

شما می توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان نیز با همکاران ما در تماس باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را متناسب با بودججه خود داشته باشید.

آخرین مقالات